Fırat Plastik 2 ürünü için EPD Belgesi aldı…

tarafından gönderildi

Fırat Plastik , Beyaz PVC Profil ve Lamine PVC Profil ürünleri için EPD Belgesi almaya hak kazandı. Sırasıyla S-P-04134 ve S-P-04135 kayıt numaralarıyla hem The International EPD System’de hem de EPD Turkey’de yayınlanan EPD belgeleri yurt içi ve yurt dışı pazarında Fırat Plastik markasının tercih edilmesinin önünü açacaktır.

FIRAT PLASTİK

Fırat Plastik Kauçuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Fırat, Türkiye’de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır.

Fırat, plastik esaslı ürünleriyle inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlere yönelik üretim yapmaktadır. Bu sektörlere yönelik üretimlerini, İstanbul-Büyükçekmece ve Ankara-Sincan’daki toplam alanı 750.000 m2‘yi bulan modern fabrikalarda gerçekleştirmektedir ve Avrupa’nın en büyük 3 plastik üretim kompleksinden birine sahiptir.

En değerli unsur insandır anlayışına inanan Fırat, personelinin gerek iş deneyimlerini arttırmak, gerekse kurumsal bilgi birikimlerini artırmak amacıyla sürekli hizmet içi eğitimler düzenlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir