Hatko Kauçuk Geri Dönüşümlü Kauçuk Ses Bariyeri ürünü için EPD Belgesi aldı…

tarafından gönderildi

Hatko Kauçuk, Geridönüşümlü Kauçuk Ses Bariyeri ürünü için EPD Belgesi almaya hak kazandı. S-P-04129 kayıt numarasıyla hem The International EPD System’de hem de EPD Turkey’de yayınlanan EPD belgesi yurt içi ve yurt dışı pazarında Hatko Kauçuk’un tercih edilmesinin önünü açacaktır.

HATKO KAUÇUK

1985 yılında kurulan Hatko, inşaat, sentetik çim, hayvancılık ve akustik ses bariyerleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Şu anda dünyanın tüm kıtalarına ihracat yapmakta ve 100 ülkeye ihracat yapmaya devam etmektedir.

Hatko Kauçuk A.Ş’nin İstanbul, Ankara, İskenderun, İzmir, Antakya ve Osmaniye’de şubeleri ve üretim tesisleri bulunmaktadır. 2010 yılında geri dönüşüm sektörüne atılan Hatko, ömrünü tamamlamış lastikleri geri dönüştüren ve yıllık 20 bin ton üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük firmasıdır. Hatko, ürettiği çimi, atletizm pistlerinin alt zemini, inek minderleri ve akustik ses bariyerleri için de dolgu malzemesi olarak kullanarak kendi ihtiyacı olan malzemeleri karşılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir