Mitaş Industry EPD Belgeleri Yayınlandı!

tarafından gönderildi

Mitaş Industry Enerji İletim Hatları için Galvanizli Çelik Direk ve Trafo Merkezleri için Galvanizli Çelik Yapı ürünleri adına hazırlanmış EPD belgeleri EPD Turkey aracılığıyla yayınlandı.

Çelik direkler, elektrik enerjisini trafo merkezinin yakınındaki kuleden trafo merkezindeki elektrik ekipmanlarına yönlendirmek için kullanılır. Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kuleler ise, elektrik enerjisinin, elektrik santrallerinden, elektrik tüketim alanlarının yakınında bulunan trafo istasyonlarına iletilmesi veya bu istasyonlardan son kullanıcılara dağıtılması için kullanılır.

Her iki ürün grubuna EPD belgesi edinen Mitaş Industry, enerji iletimi ve dağıtımı, güneş enerjisi, telekomünikasyon, aydınlatma ve ulaşım altyapısı için kule ve yüksek direk imalatında ve mühendisliğinde küresel ölçekte faaliyet göstermektedir.

Merkezi Ankara’da bulunan MİTAŞ Endüstri, Türkiye ve İtalya’da bulunan üretim fabrikaları ile, yılda 370.000 tonu aşan üretim kapasitesine sahiptir. Tüm fabrikalar en sıkı standartları karşılamak için ISO 9001 kalite, ISO 14001 çevre ve ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri en son sürümlerine göre sertifikalandırılmıştır. Bazı fabrikalar CE gibi sertifikalara da sahiptir. Şirket’in yıllık cirosu 200.000.000 USD’dir ve 1.300 nitelikli çalışanı istihdam etmektedir.

MİTAŞ Industry’i EPD belgeleri dolayısıyla sektöre göstermiş olduğu yenilikçi ve sürdürülebilir üretim yaklaşımından ötürü tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir