Myfix Silikat Esaslı Sıvı Yüzey Sertleştirici ürünü için EPD Belgesi aldı…

tarafından gönderildi

Myfix, Silikat Esaslı Sıvı Yüzey Sertleştirici ürünü için EPD Belgesi almaya hak kazandı. S-P-02228 kayıt numarasıyla hem The International EPD System’de hem de EPD Turkey’de yayınlanan EPD belgeleri yurt içi ve yurt dışı pazarında Myfix’nin tercih edilmesinin önünü açacaktır.

Yıldız Yapı Kimyasalları ,çatısı altında 2011 yılından bu yana Myfix markası; değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek, istikrarlı bir büyüme gösterip sektörde saygın bir yer edinmiştir.  Güçlü idari ve Yerli sermaye ile sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Myfix markasının bugünkü konumuna gelmesinde; doğru bilgi birikimi, saha tecrübesi, alanında uzman genç ve  dinamik kadrosu, geliştirmiş olduğu stratejiler etkili olmuştur.

Firmamız güçlü Ar-ge ve üretim alt yapısı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarının tüm beklentilerine cevap verecek kalitede ürün çeşitliği ve hizmet ağını oluşturmuştur.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, Uluslararası kabul görmüş standartların gereksinimlerini karşılayan üstün kalite üretim anlayışı ile hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız. Bu ilke ile saygı duyduğumuz her işin arkasındayız.

Myfix olduğumuz için bizi tercih eden, bize inanan ve güvenen tüm paydaşlarımız için BİZ BURADAYIZ !!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir