ODE Yalıtım 16 ürünü için EPD Belgesi aldı…

tarafından gönderildi

5 sene önce 4 ürün grubunda aldığı 4 EPD ile sürdürülebilirlik yolculuğuna başlayan ODE Yalıtım, aynı 4 ürün grubunda 16 ürün spesifik EPD ile dünya pazarında yerini güçlendirmeye devam ediyor. Sırasıyla ; S-P-03930 ila S-P-03945 kayıt numaralarıyla hem The International EPD System’de hem de EPD Turkey’de yayınlanan EPD belgeleri yurt içi ve yurt dışı pazarında ODE Yalıtım ‘ın tercih edilmesinin önünü açacaktır.

ODE YALITIM

1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle ticaret hayatına başlayan ODE, 1998 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında ithalatçı, 1996 yılında ise üretici kimliğine kavuşan ODE; Yapı ve Teknik Yalıtım olmak üzere 2 ana kategoride üretim yapmaktadır. ODE bugün 5 modern üretim tesisinde, 4 binden fazla ürün çeşidi ve uzman personeliyle yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır.

ODE Isıpan markasıyla ekstrüde polistren ısı yalıtım malzemesi, ODE Membran markasıyla polimer bitümlü su yalıtım örtüleri, ODE Starflex markasıyla ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amaçlı kullanılan cam yünü ve ODE R-Flex markasıyla da elastomerik kauçuk köpüğü esaslı tesisat yalıtım malzemesi üretmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir