Siemens-Gamesa Rüzgar Santrali EPD Belgesi Yayında

tarafından gönderildi

Bu yılın Nisan ayının başında Siemens Rüzgar Enerjisi ve Gamesa, yenilenebilir enerji endüstrisinde topluma daha temiz, daha güvenilir ve daha ekonomik enerji sağlamak ve tüm paydaşlarına kalıcı değer yaratmak için bir birliktelik oluşturdu. Siemens-Gamesa, rüzgar türbinlerinin tasarımı ve imalatı ile rüzgar santralinde nihai ürünün kurulumuna ve montajına önem verdiği bilinmektedir. Siemens Rüzgar Enerjisi ve Gamesa ürünlerinin tüm yaşam döngüsünün farkındalığını ve bunun için sürekli iyileştirme çalışmaları yaptığını son yayınladığı belge ile ispatlamış oldu. Bunlardan sonuncusu ise Siemens-Gamesa G126’nın kıyıdaş bir rüzgar santralindeki elektrik üreten 2.625 MW rüzgar türbini jeneratörleri için alınan EPD belgesi oldu.

Rüzgar enerjisi ile elektrik üreten santraller ve şirketler adına büyük bir adım atmış olan Siemens – Gamesa ortaklığı, sürdürülebilirlik üzerindeki hassasiyetleri bir daha ortaya koydu.

Siemens – Gamesa’nın hazırlamış olduğu EPD belgesine ve İklim Beyannamesine The International EPD® System’in web sayfasından ücretsiz ulaşmanız mümkün.

Bir yorum yazın: