Valfsel Pirinç Batarya ürünü için EPD Belgesi aldı…

tarafından gönderildi

Valfsel, Pirinç Batarya ürünü için EPD Belgesi almaya hak kazandı. S-P-01985 kayıt numarasıyla hem The International EPD System’de hem de EPD Turkey’de yayınlanan EPD belgeleri yurt içi ve yurt dışı pazarında Valfsel’nin tercih edilmesinin önünü açacaktır.

Temeli 1957 yılında ECA Pres Döküm Sanayi Ltd. Şti. olarak atılmış olan şirketimiz 1978 yılında İstanbul Samandıra’ da Valfsel Armatür Sanayi A.Ş. olarak Tüzel kişiliğine kavuşmuştur.

Şirketin ana ürün gamı, tek ve çift volanlı duş ve banyo armatürleri; tek ve çift volanlı eviye, lavabo bataryaları, fotoselli bataryalar, zaman ayarlı bataryalar, termostatik bataryalar, ankastre banyo armatürleri yanında iç mekanizmalar ile sifonlar ve üretilen armatürlere uygun aksesuarlar oluşturmaktadır.

Valfsel yüksek kapasitesi yanında, tasarım ve planlama aşamasında başlayarak döküm, dövme, çok milli otomat, çok istasyonlu işleme, polisaj ve yüzey kaplama ve nihayet montaj üniteleri de dikkate alınınca dünyadaki sayılı komple tesisler arasında yer almaktadır.

E.C.A. pirinç batarya ürünleri arasında lavabo bataryaları, banyo ve duş bataryaları, ankastre banyo ve duş bataryaları, musluk, tahliye sistemi, duş sistemleri, pisuar bataryaları ve vanalar bulunmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir