Weber EPD Belgeleri Yayınlandı!

tarafından gönderildi

Weber yapı malzemeleri grubunda kendiliğinden yayılabilen tesviye şapı ürünleri için üç EPD belgesini EPD Turkey aracılığıyla yayınladı.

Weber’in , Floor LVL 05 Smart /LVL 10 , Floor LVL 100 Multi ve Floor LVL Combi olmak üzerine üç ürün grubu, sırasıyla S-P-01986, S-P-01987, S-P-01988 kayıt numaraları ile hem EPD Turkey hem de Uluslarası EPD Sisteminde yayınlandı.

Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında 63 ülkede faaliyet gösteren şirketidir. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satın alınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin uygulamaları gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 6 fabrika, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı ile hizmet vermektedir.

Weber’i EPD belgeleri dolayısıyla sektöre göstermiş olduğu yenilikçi ve sürdürülebilir üretim yaklaşımından ötürü tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir