Weber EPD Belgeleri Yayınlandı!

tarafından gönderildi

Weber yapı malzemeleri seramik yapıştırıcıları grubunda üç EPD belgesi EPD Turkey aracılığıyla yayınlandı.

Weber, Standart Fayans Yapıştırıcıları, Yüksek Performans Fayans Yapıştırıcılar ve XL Fayans Yapıştırıcıları olmak üzerine üç ürün grubunu ve toplamda 14 ürünü kapsayan EPD belgeleri tamamlandı ve yayınlandı. EPD belgeleri aynı zamanda yapı malzemeleri EPD belgeleri için bulunan ECO Platform EPD dijital platformunda da yayınlandı.

Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında 63 ülkede faaliyet gösteren şirketidir. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satın alınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin uygulamaları gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 6 fabrika, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı ile hizmet vermektedir.

Weber’i EPD belgeleri dolayısıyla sektöre göstermiş olduğu yenilikçi ve sürdürülebilir üretim yaklaşımından ötürü tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir